Naučte se spravovat své finance - ebook "Trading je byznys"Naučte se spravovat své finance - ebook "Trading je byznys"40%

Trasys Group a.s. Ebook: Trading je byznysV elektronickém titulu s názvem "Trading je byznys" obdržíte manuál pro úspěšné investory. Pod pojmem "trading" se ukrývá obchodování na finančních trzích. Tento ebook pro Vás připravila společnost Trasys Group a.s., jejíž cílem je proměnit lidi v opravdové investory, kteří se dokáží aktivně postarat o své finanční prostředky. Pro koho je určen ebook "Trading je byznys"Tento ebook bude zajisté přínosné všem, kterí přemýšlejí nad tradingem s aktivní správou svého kapitálu a dostatečnou kontrolou nad financemi.  O publikaci "Trading je byznys"K tradingu neodmyslitelně patří celoživotní vzdělávání a poznávání sebe samého. Trhy se neustále mění a vyvíjejí a vy musíte adekvátně reagovat. V tomto titulu naleznete základní informace, které Vás s pojmem tradingu blíže seznámí. Naleznete zdeodpovědi na otázky - proč nás trading tolik láká, co je cílem tradingu,jednotlivé a potřebné kroky pro odstartování Vašeho podnikání na burze,desatero pravidel psychologie obchodování aj.O autorech ebooku "Trading je byznys"Tento ebook pochází z dílny společnosti Trasys Group a.s., která Vás krok po kroku provede k finanční a investiční gramotnosti. Velká pozornost je zde věnována vysoké aplikovatelnosti získaných vědomostí do praktického života. S pomocí společnosti Trasys se stanete skutečnými investory, kteří se vyznají v oblasti peněžních prostředků na finančních trzích a aktivně je spravují. 
Za email

Popis

Ebook: Trading je byznys

V elektronickém titulu s názvem "Trading je byznys" obdržíte manuál pro úspěšné investory. Pod pojmem "trading" se ukrývá obchodování na finančních trzích. Tento ebook pro Vás připravila společnost Trasys Group a.s., jejíž cílem je proměnit lidi v opravdové investory, kteří se dokáží aktivně postarat o své finanční prostředky.

Pro koho je určen ebook "Trading je byznys"

Tento ebook bude zajisté přínosné všem, kterí přemýšlejí nad tradingem s aktivní správou svého kapitálu a dostatečnou kontrolou nad financemi. 

O publikaci "Trading je byznys"

K tradingu neodmyslitelně patří celoživotní vzdělávání a poznávání sebe samého. Trhy se neustále mění a vyvíjejí a vy musíte adekvátně reagovat. V tomto titulu naleznete základní informace, které Vás s pojmem tradingu blíže seznámí. Naleznete zde

  • odpovědi na otázky - proč nás trading tolik láká, co je cílem tradingu,
  • jednotlivé a potřebné kroky pro odstartování Vašeho podnikání na burze,
  • desatero pravidel psychologie obchodování aj.

O autorech ebooku "Trading je byznys"

Tento ebook pochází z dílny společnosti Trasys Group a.s., která Vás krok po kroku provede k finanční a investiční gramotnosti. Velká pozornost je zde věnována vysoké aplikovatelnosti získaných vědomostí do praktického života. S pomocí společnosti Trasys se stanete skutečnými investory, kteří se vyznají v oblasti peněžních prostředků na finančních trzích a aktivně je spravují. 

Podobné kurzy z kategorie

Investiční seminář

0.0%
Pavel Rudolf Vám ve dvoudenním semináři nejen o investování ukáže  …

Webinář: Za 1 rok, OBROVSKÝ skok

0.0%
Webinářem s titulem "Za 1 rok, obrovský skok" Vás provede odborník na finanční …

Švejkovská reforma

0.0%
Švejk vám vysvětlí vše okolo důchodové reformy.