Knižní bestseller "Mysli, Konaj, Zbohatni" od Andyho WinsonaKnižní bestseller "Mysli, Konaj, Zbohatni" od Andyho Winsona0%

Andy Winson Kniha: Mysli, Konaj, ZbohatniTištěná kniha s názvem "Mysli, Konaj, Zbohatni" od známého slovenského motivátora v oblasti lidského potenciálu a prosperity Andyho Winsona Vám pomůže změnit život k lepšímu. Nečekají na Vás pouze informace teoretického rázu, ale můžete se těšit i na mnoho praktických úkolů, které Vás pobídnou k akci. Pro koho je určen titul "Mysli, Konaj, Zbohatni"Tato kniha zajisté potěší všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní finanční život, proniknout do mysli bohatých a úspěšných lidí a přiblížit se tak k finanční svobodě. O čem je kniha "Mysli, Konaj, Zbohatni"Jak již bylo zmíněno, tento bestseller v českých a slovenských podmínkách Vám pomůže zbavit se častých finančních tlaků či stresů a přiblížit se tak k finanční svobodě. Konkrétně v této publikaci nalezneteMyšlení úspěšných lidíRozdíl mezi bohatými a chudými lidmi je v jejich mysli. Ve spojení s produktivní aktivitou dochází k celkové změně ve Vašich financích.Konkrétní technikyPraxí ověřené postupy pro efektivní hospodaření s penězi.Finanční kompasLidská mysl je regulovaná finančním kompasem, který ovlivňuje, jak reagujeme na finanční příležitosti, které se před námi rozkrývají. Bonusy ke knize1. Záznamy z přednášek světově uznávaných řečníků.2. Dvouměsíční předplatné aplikace JugLogic, sloužící pro efektivní správu Vašich peněžních prostředků.3. Klubová karta, díky které získáte slevy na další Andyho produkty. Kniha pouze za poštovné a balnéTitul "Mysli, Konaj, Zbohatni" získáte  do 10.9.2015 pouze za cenu poštovného a balného, tedy v českých podmínkách za 139 Kč a nebo 4,48 EUR na Slovenku. O autorovi knihy "Mysli, Konaj, Zbohatni"Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.
139

Popis

Kniha: Mysli, Konaj, Zbohatni

Tištěná kniha s názvem "Mysli, Konaj, Zbohatni" od známého slovenského motivátora v oblasti lidského potenciálu a prosperity Andyho Winsona Vám pomůže změnit život k lepšímu. Nečekají na Vás pouze informace teoretického rázu, ale můžete se těšit i na mnoho praktických úkolů, které Vás pobídnou k akci.

Pro koho je určen titul "Mysli, Konaj, Zbohatni"

Tato kniha zajisté potěší všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní finanční život, proniknout do mysli bohatých a úspěšných lidí a přiblížit se tak k finanční svobodě.

O čem je kniha "Mysli, Konaj, Zbohatni"

Jak již bylo zmíněno, tento bestseller v českých a slovenských podmínkách Vám pomůže zbavit se častých finančních tlaků či stresů a přiblížit se tak k finanční svobodě. Konkrétně v této publikaci naleznete

Myšlení úspěšných lidí

Rozdíl mezi bohatými a chudými lidmi je v jejich mysli. Ve spojení s produktivní aktivitou dochází k celkové změně ve Vašich financích.

Konkrétní techniky

Praxí ověřené postupy pro efektivní hospodaření s penězi.

Finanční kompas

Lidská mysl je regulovaná finančním kompasem, který ovlivňuje, jak reagujeme na finanční příležitosti, které se před námi rozkrývají.

Bonusy ke knize

  1. Záznamy z přednášek světově uznávaných řečníků.

  2. Dvouměsíční předplatné aplikace JugLogic, sloužící pro efektivní správu Vašich peněžních prostředků.

  3. Klubová karta, díky které získáte slevy na další Andyho produkty.

  Kniha pouze za poštovné a balné

  Titul "Mysli, Konaj, Zbohatni" získáte  do 10.9.2015 pouze za cenu poštovného a balného, tedy v českých podmínkách za 139 Kč a nebo 4,48 EUR na Slovenku.

  O autorovi knihy "Mysli, Konaj, Zbohatni"

  Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.

  Podobné kurzy z kategorie