Doprovodný webinář k investičnímu kurzu "Trasys"Doprovodný webinář k investičnímu kurzu "Trasys"0%

Trasys Group a.s. Webinář o kurzu "Trasys"Dne 19.9.2015 od 18 hod. se uskuteční doprovodný webinář, který Vám více poodhalí oponu kurzu "Trasys". Jako příjemný bonus po skončení online živého vysílání obdržíte 3,5 hodinový záznam z akce "Live tradingu" Romana Dvořáka či příležitost zapojit se do soutěže. Pro koho je určen doprovodný webinář ke kurzu "Trasys"Vysílání je určeno pro vážné zájemce o zmíněný kurz, ve kterém obdržíte další informace o programu či zajímavosti od předních ziskových traderů.O kurzu "Trasys"Tento unikátní kurz Vás provede investičním trhem, dodá vám dostatečnou finanční a investiční gramotnost či schopnost vhodně spekulovat nad pohybem trhu. Můžete se těšit na tým zkušených lektorů přímo z praxe, který Vám předá své hodnotné know-how a dodá Vám tak všechny předpoklady pro aktivní působení na finančním trhu spojené se solidním a spolehlivým vystupováním. Jedná se o kombinaci online a offline výuky, ve které Vás čekají semináře, webináře, hodnotné knižní tituly aj.    Kdo pro Vás webinář připravil?Společnost Trasys Group a.s. Vás krok po kroku provede k finanční a investiční gramotnosti. Celý kurz i zmíněný webinář je v režii této společnosti. Velká pozornost je zde věnována vysoké aplikovatelnosti získaných vědomostí do praktického života. S pomocí společnosti Trasys se stanete skutečnými investory, kteří se vyznají v oblasti peněžních prostředků na finančních trzích a aktivně je spravují.
Za email

Popis

Webinář o kurzu "Trasys"

Dne 19.9.2015 od 18 hod. se uskuteční doprovodný webinář, který Vám více poodhalí oponu kurzu "Trasys". Jako příjemný bonus po skončení online živého vysílání obdržíte 3,5 hodinový záznam z akce "Live tradingu" Romana Dvořáka či příležitost zapojit se do soutěže.

Pro koho je určen doprovodný webinář ke kurzu "Trasys"

Vysílání je určeno pro vážné zájemce o zmíněný kurz, ve kterém obdržíte další informace o programu či zajímavosti od předních ziskových traderů.

O kurzu "Trasys"

Tento unikátní kurz Vás provede investičním trhem, dodá vám dostatečnou finanční a investiční gramotnost či schopnost vhodně spekulovat nad pohybem trhu. Můžete se těšit na tým zkušených lektorů přímo z praxe, který Vám předá své hodnotné know-how a dodá Vám tak všechny předpoklady pro aktivní působení na finančním trhu spojené se solidním a spolehlivým vystupováním. Jedná se o kombinaci online a offline výuky, ve které Vás čekají semináře, webináře, hodnotné knižní tituly aj.   

Kdo pro Vás webinář připravil?

Společnost Trasys Group a.s. Vás krok po kroku provede k finanční a investiční gramotnosti. Celý kurz i zmíněný webinář je v režii této společnosti. Velká pozornost je zde věnována vysoké aplikovatelnosti získaných vědomostí do praktického života. S pomocí společnosti Trasys se stanete skutečnými investory, kteří se vyznají v oblasti peněžních prostředků na finančních trzích a aktivně je spravují.

Podobné kurzy z kategorie

10 mýtů o bohatství, které vyprazdňují vaši peněženku

0.0%
V ebooku se dozvíte deset nejčastějších mýtů, které panují o finanční svobodě.

Opce: 5 minut pro extra příjem

98.6%
Stačí 5 minut denně pro úspěšné obchodování na burze? Ano, s opcemi to jde. …

Jak NOZ mění hypoteční byznys

0.0%
Jan Dvořák z Hypoteční banky ve webináři prezentuje dopady zavedení Nového …