Titul Jiřího Mazury "Jak začít na burze"Titul Jiřího Mazury "Jak začít na burze"0%

Jiří Mazur Ebook: Jak začít na burzeV ebooku s názvem "Jak začít na burze" odhalíte sedm podstatných kroků, díky kterým můžete odstartovat Vaše podnikání v oblasti burzovních obchodů či principy burzovních spekulací. Tento titul pro Vás připravil odborník na prostředí burz Jiří Mazur. Pro koho je určen ebook "Jak začít na burze"V tomto ebooku na Vás nečekají žadné zbytečné informace, pouze skutečná fakta, která Vám pomohou uchopit Vaši příležitost začít podnikat v burzovním prostředí. Je tedy pro všechny, kteří to myslí s tímto druhem obchodování vážně. O titulu "Jak začít na burze" Prostřednictvím tohoto ebooku se Vám podaří zjednodušit si obtížný vstup na burzovní trh a následně tak objevit lákavý svět investování. V ebooku "Jak začít na burze" Vás čekají celkem tři kapitoly, jejichž obsah je následujícíjak a proč začít podnikat na burze,principy jednoduchých burzovních spekulací asedm kroků pro rychlý start, jak začít na burze. O autorovi ebooku Jiřím MazuroviAutor tohoto elektonického titulu Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí.
Za email

Popis

Ebook: Jak začít na burze

V ebooku s názvem "Jak začít na burze" odhalíte sedm podstatných kroků, díky kterým můžete odstartovat Vaše podnikání v oblasti burzovních obchodů či principy burzovních spekulací. Tento titul pro Vás připravil odborník na prostředí burz Jiří Mazur.

Pro koho je určen ebook "Jak začít na burze"

V tomto ebooku na Vás nečekají žadné zbytečné informace, pouze skutečná fakta, která Vám pomohou uchopit Vaši příležitost začít podnikat v burzovním prostředí. Je tedy pro všechny, kteří to myslí s tímto druhem obchodování vážně.

O titulu "Jak začít na burze"

Prostřednictvím tohoto ebooku se Vám podaří zjednodušit si obtížný vstup na burzovní trh a následně tak objevit lákavý svět investování. V ebooku "Jak začít na burze" Vás čekají celkem tři kapitoly, jejichž obsah je následující

  • jak a proč začít podnikat na burze,
  • principy jednoduchých burzovních spekulací a
  • sedm kroků pro rychlý start, jak začít na burze.

O autorovi ebooku Jiřím Mazurovi

Autor tohoto elektonického titulu Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí.

Podobné kurzy z kategorie