Online kurz: Ziskové akcieOnline kurz: Ziskové akcie100%

Ing. Jan Dvořák, FCCA V patnácti lekcích si ukážeme, jak najdeme "zlatonosné slepičky", které nám budou sypat peníze na hromadu!Představte si, že vám budou platit peníze firmy z celého světa. Bohatí ve firmách nepracují - bohatí firmy vlastní.Dělejte to stejně!Ukážeme si, jak hledám budoucí "rakety", čili firmy, které mají potenciál raketově zhodnotit naše peníze.Uvidíte, jak hledám skryté poklady. Jsou to moje "firmy na penzi". A to si pište, že z nich máme víc, než z nějakých penzijních fondů :)Krok za krokem vám ukážu, jak vyhledáváme ty nejlepší firmy. Uvidíte, jak vybíráme tzv. hodnotové akcie, jak hledáme akcie s nejlepší výplatou dividend. Uvidíte jak najdeme skryté poklady i jak odhalíme triky a "kostlivce ve skříni".Během 4 týdnů si přestavíme 15 základních videolekcí. K lekcím se budete moci kdykoliv vrátit. Dostanete navíc i bonusy v podobě mých osobních nástrojů, které vám usnadní práci. Snazší už to být nemůže :)
4 600

Popis

V patnácti lekcích si ukážeme, jak najdeme "zlatonosné slepičky", které nám budou sypat peníze na hromadu!

Představte si, že vám budou platit peníze firmy z celého světa. 

Bohatí ve firmách nepracují - bohatí firmy vlastní.Dělejte to stejně!

Ukážeme si, jak hledám budoucí "rakety", čili firmy, které mají potenciál raketově zhodnotit naše peníze.

Uvidíte, jak hledám skryté poklady. Jsou to moje "firmy na penzi". A to si pište, že z nich máme víc, než z nějakých penzijních fondů :)

Krok za krokem vám ukážu, jak vyhledáváme ty nejlepší firmy. Uvidíte, jak vybíráme tzv. hodnotové akcie, jak hledáme akcie s nejlepší výplatou dividend. Uvidíte jak najdeme skryté poklady i jak odhalíme triky a "kostlivce ve skříni".

Během 4 týdnů si přestavíme 15 základních videolekcí. K lekcím se budete moci kdykoliv vrátit. Dostanete navíc i bonusy v podobě mých osobních nástrojů, které vám usnadní práci. Snazší už to být nemůže :)

Podobné kurzy z kategorie

Webinář: Komoditní spready

100.0%
Elena Lindišová, slovenská "star" komoditního obchodování, ukáže:jak se …

Webinář pojištění Kooperativy

0.0%
Webinář pojišťovny Kooperativa diváky vtipnou formou seznamuje s nabídkou …

Jak začít na burze & Chytré podnikání pro odvážné

0.0%
Webinář o tom, jak začít úspěšné podnikání s Jiřím Mazurem, Stáňou Mrázkovou a …