Webinář: Jak začít na burzeWebinář: Jak začít na burze0%

Jiří Mazur Jak začít na burzeWebinář  “Jak začít na burze“ k hlavnímu kurzu Jiřího Mazury “Hrajeme si na burze“ Vám přinese mnoho zajímavých informací a zároveň také inspiraci pro vaše první kroky na burze. Na koho se můžete na webinaři “Jak začít na burze“ těšit?Celý webinář se odehrává pod vedením experta na burzovní obchodování Jiřího Mazury, který si na pomoc přizval hned několik známých jmen. Můžete se těšit na Andreu Jandovou, Vojtu Podešvu, Zdeňka Rašku či Martina Dudka. Jaká témata budou obsahem webináře “Jak začít na burze“?Obsah tohoto webináře je opravdu nabitý. Dozvíte se, co je podnikání na burze, v čem tkví jeho jednoduchost a také se seznámíte se základními informacemi o kurzu "Hrajeme si na burze", jehož spuštění můžete očekávat každou chvíli. Konkrétně se tedy můžete těšit na témata:jak začít obchodovat na burze,jak bez finančních rizik efektivně natrénovat začátky Vašeho burzovního obchodování,důvody, proč převážná většina lidí na burze neuspěje,burza jako podnikání a chytré řízení Vašich investic,podstata burzovních spekulací,účinné technologie vydělávání peněz na burze,praktické zkušenosti a cenné rady pro začátky na burze,riziko, finanční práce a technické záležitosti týkající se burzovních obchodů.Kdo je Jiří Mazur?Autor webináře Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí.
Za email

Popis

Jak začít na burze

Webinář  “Jak začít na burze“ k hlavnímu kurzu Jiřího MazuryHrajeme si na burze“ Vám přinese mnoho zajímavých informací a zároveň také inspiraci pro vaše první kroky na burze.

Na koho se můžete na webinaři “Jak začít na burze“ těšit?

Celý webinář se odehrává pod vedením experta na burzovní obchodování Jiřího Mazury, který si na pomoc přizval hned několik známých jmen. Můžete se těšit na Andreu Jandovou, Vojtu Podešvu, Zdeňka Rašku či Martina Dudka.

Jaká témata budou obsahem webináře “Jak začít na burze“?

Obsah tohoto webináře je opravdu nabitý. Dozvíte se, co je podnikání na burze, v čem tkví jeho jednoduchost a také se seznámíte se základními informacemi o kurzu "Hrajeme si na burze", jehož spuštění můžete očekávat každou chvíli. Konkrétně se tedy můžete těšit na témata:
  • jak začít obchodovat na burze,
  • jak bez finančních rizik efektivně natrénovat začátky Vašeho burzovního obchodování,
  • důvody, proč převážná většina lidí na burze neuspěje,
  • burza jako podnikání a chytré řízení Vašich investic,
  • podstata burzovních spekulací,
  • účinné technologie vydělávání peněz na burze,
  • praktické zkušenosti a cenné rady pro začátky na burze,
  • riziko, finanční práce a technické záležitosti týkající se burzovních obchodů.

Kdo je Jiří Mazur?

Autor webináře Jiří Mazur je expert na burzu, online marketing a vzdělávání přes internet. Stane se Vaším průvodcem na cestě k finanční svobodě a nezávislosti. Jiří disponuje bohatým know-how, o které se rád s Vámi podělí.

Podobné kurzy z kategorie

Vebinář NOZ

0.0%
Víte co všechno přináší nový občanský zákonník? Na webináři se dozvíte o …

Otázky na tělo

0.0%
V tomto ebooku se dozvíte, jak Andy Winson, známý průkopník …

Titul Jiřího Mazury "Jak začít na burze"

0.0%
Ebook: Jak začít na burze. V ebooku s názvem "Jak začít na burze" odhalíte …