Správa osobních financí v ebooku "7 džbánov k finančnej slobode"Správa osobních financí v ebooku "7 džbánov k finančnej slobode"0%

Andy Winson Ebook: 7 džbánov k finančnej slobodePropracovaný systém pro účinnou správu Vašich osobních financí odhalíte v ebooku s názvem "7 džbánov k finančnej slobode". Autorem této publikace je Andy Winson. Pro koho je ebook “7 džbánov k finančnej slobodě" určen?Tento ebook poslouží všem, kteří se chtějí dozvědět, jak vhodně zacházet se správou osobních financí.Co je obsahem ebooku “7 džbánov k finančnej slobodě"?Hlavním tématem tohoto ebooku jsou finance. Dozvíte se návod, jak finance přitahovat a nikoli odpuzovat. Můžete se těšit např. na následujících šest kapitolo finančním kompasu, příčině a zodpovědnosti,o správném time managementu,finanční svoboda, aneb když peníze pracují na Vás,správa peněz afinanční džbány.Kdo je Andy Winson?Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.  
Za email

Popis

Ebook: 7 džbánov k finančnej slobode

Propracovaný systém pro účinnou správu Vašich osobních financí odhalíte v ebooku s názvem "7 džbánov k finančnej slobode". Autorem této publikace je Andy Winson.

Pro koho je ebook “7 džbánov k finančnej slobodě" určen?

Tento ebook poslouží všem, kteří se chtějí dozvědět, jak vhodně zacházet se správou osobních financí.

Co je obsahem ebooku “7 džbánov k finančnej slobodě"?

Hlavním tématem tohoto ebooku jsou finance. Dozvíte se návod, jak finance přitahovat a nikoli odpuzovat. Můžete se těšit např. na následujících šest kapitol

  • o finančním kompasu, příčině a zodpovědnosti,
  • o správném time managementu,
  • finanční svoboda, aneb když peníze pracují na Vás,
  • správa peněz a
  • finanční džbány.

Kdo je Andy Winson?

Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.  

Podobné kurzy z kategorie

Jak NOZ mění hypoteční byznys

0.0%
Jan Dvořák z Hypoteční banky ve webináři prezentuje dopady zavedení Nového …

Jak nenaletět finančním upírům

0.0%
Ebook s radami, jak se uchránit proti finančím upírům, jak si zbytečně …