Transformujte Vaši mysl na tréninku "Tajemstvo mysle bohatých"Transformujte Vaši mysl na tréninku "Tajemstvo mysle bohatých"0%

Andy Winson Živý trénink: Tajomstvo mysle bohatýchNa měsíc říjen pro Vás slovenský odborník Andy Winson připravil třídenní trénink s názvem "Tajomstvo mysle bohatých", ve kterém Vám poskytne finanční manuál, jak prožít Váš život v hojnosti a spokojenosti. Pomocí této akce si vybudujete zcela nový vztah k financím a naučíte se správně hospodařit s Vašimi penězi.Pro koho je určen trénink “Tajomstvo mysle bohatých“?Tato akce je vhodná pro všechny, kteří chtějí změnit své dosavadní smyšlení o penězích a pomocí tohoto intenzivního tréninku rozhýbat věci kolem sebe.Obsah živého setkání “Tajomstvo mysle bohatých“Tato akce se zabývá tématy, jako je bohatství, hojnost či peníze. Pro dosažení těchto tří pojmů je nejprve nutné změnit Vaše dosavadní myšlení tak, abyste přitahovali bohatství a zároveň každý den realizovat potřebné činnosti k uvedení Vaší finanční situace do pohybu. Setkání "Tajemstvo mysle bohatých" je velice intenzivní trénink, který je nabytý cvičeními, užitečnými nástroji či emocionálními zážitky. Na této akci se bude hovořit např. oprogramech, které si nosíte do Vašeho současného života z dětství a které Vám brání být v životě úspěšný,technikách pro odnaučení se negativních programů, které Vás v životě omezují,názorná ukázka - proč bohatí stále bohatnou a v čem toto tajemství tkví,meditaci, ve které odhalíte Vaše finanční Já,magický slovník a efektivní cesta k jeho účinnému osvojení,způsoby pro zvýšení Vašich příjmů na začátku Vaší cesty a mnoho dalších užitečných témat.Absolvováním tohoto semináře zajisté zažijete životní transformaci, která Vás posune o podstatný krok vpřed. Můžete se těšit na příjemnou a vzrušující atmosféru.Kdo je Andy Winson?Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.
180 EUR

Popis

Živý trénink: Tajomstvo mysle bohatých

Na měsíc říjen pro Vás slovenský odborník Andy Winson připravil třídenní trénink s názvem "Tajomstvo mysle bohatých", ve kterém Vám poskytne finanční manuál, jak prožít Váš život v hojnosti a spokojenosti. Pomocí této akce si vybudujete zcela nový vztah k financím a naučíte se správně hospodařit s Vašimi penězi.

Pro koho je určen trénink “Tajomstvo mysle bohatých“?

Tato akce je vhodná pro všechny, kteří chtějí změnit své dosavadní smyšlení o penězích a pomocí tohoto intenzivního tréninku rozhýbat věci kolem sebe.

Obsah živého setkání “Tajomstvo mysle bohatých“

Tato akce se zabývá tématy, jako je bohatství, hojnost či peníze. Pro dosažení těchto tří pojmů je nejprve nutné změnit Vaše dosavadní myšlení tak, abyste přitahovali bohatství a zároveň každý den realizovat potřebné činnosti k uvedení Vaší finanční situace do pohybu. Setkání "Tajemstvo mysle bohatých" je velice intenzivní trénink, který je nabytý cvičeními, užitečnými nástroji či emocionálními zážitky. Na této akci se bude hovořit např. o

  • programech, které si nosíte do Vašeho současného života z dětství a které Vám brání být v životě úspěšný,
  • technikách pro odnaučení se negativních programů, které Vás v životě omezují,
  • názorná ukázka - proč bohatí stále bohatnou a v čem toto tajemství tkví,
  • meditaci, ve které odhalíte Vaše finanční Já,
  • magický slovník a efektivní cesta k jeho účinnému osvojení,
  • způsoby pro zvýšení Vašich příjmů na začátku Vaší cesty a mnoho dalších užitečných témat.

Absolvováním tohoto semináře zajisté zažijete životní transformaci, která Vás posune o podstatný krok vpřed. Můžete se těšit na příjemnou a vzrušující atmosféru.

Kdo je Andy Winson?

Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.

Podobné kurzy z kategorie

Otázky na tělo

0.0%
V tomto ebooku se dozvíte, jak Andy Winson, známý průkopník …

Jak úrazové pojištění ještě neznáte

0.0%
Dušan Šídlo se s vámi podělí o znalosti v oblasti úrazového pojišťění.

Jak začít na burze & Chytré podnikání pro odvážné

0.0%
Webinář o tom, jak začít úspěšné podnikání s Jiřím Mazurem, Stáňou Mrázkovou a …