Udělejte důležitý krok v podnikání s Osudovým létemUdělejte důležitý krok v podnikání s Osudovým létem0%

Osudové léto Ebook: 4 důvody, proč mít svou firmuProstřednictvím ebooku "4 důvody, proč se osamostatnit" získáte dostateční rozhled v oblasti finančního poradenství a jeho celkového fungování. Tento ebook pro Vás připravil projekt Osudové léto.Pro koho je ebook "4 důvody, proč se osamostatnit" určen?Tento ebook je určen především finančním poradcům, ale i všem, kteří chtějí získat vyšší přehled v oblasti finančního poradentsví.Co je v ebooku "4 důvody, proč se osamostatnit" obsaženo?Jak již z názvu daného ebooku vyplývá, naleznete zde notné důvody, které Vám pomohou na cestě rozhodování, zda se finančně osvobodit či nikoli. Konkrétně na Vás čekají tyto kapitoly4 důvody, proč se osamostatnit (budujete firmu někomu jinému a ne sobě, máte malé provize, následné provize či vlastní rozhodování),možností vedoucí k Vašemu finančnímu osamostatnění a bonusy, které naleznete v přiložených souborech při stažení ebooku.O projektu Osudové létoOblasti finančního poradenství se tento projekt Osudové léto zabývá již od roku 2010. Na svém účtě mají mnoho úspěšných projektů, jako například Finanční kouči či Money Plan. 
Za email

Popis

Ebook: 4 důvody, proč mít svou firmu

Prostřednictvím ebooku "4 důvody, proč se osamostatnit" získáte dostateční rozhled v oblasti finančního poradenství a jeho celkového fungování. Tento ebook pro Vás připravil projekt Osudové léto.

Pro koho je ebook "4 důvody, proč se osamostatnit" určen?

Tento ebook je určen především finančním poradcům, ale i všem, kteří chtějí získat vyšší přehled v oblasti finančního poradentsví.

Co je v ebooku "4 důvody, proč se osamostatnit" obsaženo?

Jak již z názvu daného ebooku vyplývá, naleznete zde notné důvody, které Vám pomohou na cestě rozhodování, zda se finančně osvobodit či nikoli. Konkrétně na Vás čekají tyto kapitoly

  • 4 důvody, proč se osamostatnit (budujete firmu někomu jinému a ne sobě, máte malé provize, následné provize či vlastní rozhodování),
  • možností vedoucí k Vašemu finančnímu osamostatnění a
  • bonusy, které naleznete v přiložených souborech při stažení ebooku.

O projektu Osudové léto

Oblasti finančního poradenství se tento projekt Osudové léto zabývá již od roku 2010. Na svém účtě mají mnoho úspěšných projektů, jako například Finanční kouči či Money Plan. 

Podobné kurzy z kategorie

O finanční gramotnosti aneb bojíte se finančních upírů?

0.0%
Finanční gramotnost u nás prý není vysoká. S Pavlem Farou a Jiřím V. Čmolíkem …

Profi Trénink ETF

0.0%
Přesný návod, jak zcela sám vydělat za jediný rok 56%, kterých Vám zajistí …

Online kurz Obchodujeme opce

100.0%
První prázdninový den startuje online kurz s názvem Obchodujeme opce, …