Hospodařte lépe díky "Jak být finančně připraven a ne překvapen"Hospodařte lépe díky "Jak být finančně připraven a ne překvapen"0%

Eliška Macurová Ebook: Jak být finančně připraven a ne překvapenOdpovědi na otázku, jak dobře finančně hospodařit, se Vám dostanou v ebooku "Jak být finančně připraven a ne překvapen". Tento ebook pro Vás připravili specialisté na oblast osobních financí Eliška a Andrzej Macurovi. Pro koho je ebooku "Jak být finančně připraven a ne překvapen" určen?Tento ebook dobře poslouží všem, kteří se chtějí zdokonalit v oblasti správy osobních financí a získat tak větší zodpovědnost nad penězi.O titulu "Jak být finančně připraven a ne překvapen"S pomocí této publikace získáte vyšší vliv nad svými financemi a zdokonalíte se v jejich efektivní správě a zároveň budete mít i možnost plnit si své tajné sny. Tento ebook je rozdělen na sedm základních životních fází či rolí, ve kterých je podrobně rozebráno, s jakými investicemi je spojeno a zároveň, jak nejlépe toto životní období zajistit. Konkrétně se věnuje fázidítě,studentdospělý - pracující,dospělý - na mateřské,dospělý - živitel rodiny,dospělý - nezaměstnaný a důchodce.O autorech ebooku “Jak být finančně připraven a ne překvapen“Tento ebook zabývající se správou osobních financí pro Vás připravili Eliška a Andrzej Macurovi, odborníci v oblasti hospodaření financí. Finančnímu poradenství se věnují již více než sedm let, během kterých získali bohaté know-how a životní praxi.
Za email

Popis

Ebook: Jak být finančně připraven a ne překvapen

Odpovědi na otázku, jak dobře finančně hospodařit, se Vám dostanou v ebooku "Jak být finančně připraven a ne překvapen". Tento ebook pro Vás připravili specialisté na oblast osobních financí Eliška a Andrzej Macurovi.

Pro koho je ebooku "Jak být finančně připraven a ne překvapen" určen?

Tento ebook dobře poslouží všem, kteří se chtějí zdokonalit v oblasti správy osobních financí a získat tak větší zodpovědnost nad penězi.

O titulu "Jak být finančně připraven a ne překvapen"

S pomocí této publikace získáte vyšší vliv nad svými financemi a zdokonalíte se v jejich efektivní správě a zároveň budete mít i možnost plnit si své tajné sny. Tento ebook je rozdělen na sedm základních životních fází či rolí, ve kterých je podrobně rozebráno, s jakými investicemi je spojeno a zároveň, jak nejlépe toto životní období zajistit. Konkrétně se věnuje fázi

  • dítě,
  • student
  • dospělý - pracující,
  • dospělý - na mateřské,
  • dospělý - živitel rodiny,
  • dospělý - nezaměstnaný a
  • důchodce.

O autorech ebooku “Jak být finančně připraven a ne překvapen“

Tento ebook zabývající se správou osobních financí pro Vás připravili Eliška a Andrzej Macurovi, odborníci v oblasti hospodaření financí. Finančnímu poradenství se věnují již více než sedm let, během kterých získali bohaté know-how a životní praxi.

Podobné kurzy z kategorie

Transformujte Vaši mysl na tréninku "Tajemstvo mysle…

0.0%
Živý trénink: Tajomstvo mysle bohatých. Na měsíc říjen pro Vás slovenský …

Nejlepší investice, o které byste měli vědět

0.0%
Co je tou nejlepší investicí a proč investovat právě do ní? To prozradí Jiří …

Titul Jiřího Mazury "Jak začít na burze"

0.0%
Ebook: Jak začít na burze. V ebooku s názvem "Jak začít na burze" odhalíte …